ANIMACJE – szacowanie wartości zamówienia

Szanowni Państwo w związku z planowanym rozpoczęciem realizacji projektu pn. „Centrum Aktywności Rodziny drogą do integracji”  Stowarzyszenie „Dorośli-Dzieciom” prowadząc postępowanie związane z szacowaniem wartości zamówienia/rozeznanie rynku w zakresie wynagrodzenia animatorów dla uczestników projektu zwraca się z prośbą o podanie ceny brutto za jedną godzinę animacji.

logoEFS

Proszę nie przesyłać ofert ale w odpowiedzi przesłać na maila cenę brutto za jedną godzinę animacji prowadzonych głównie na terenie Sępólna Krajeńskiego oraz na organizowanych w ramach projektu wyjazdach. W projekcie planuje się 300 godzin animacji realizowanych w trzech blokach: sportowym, rękodzielniczym i turystycznym. Do każdego z bloków planowane jest zatrudnienie 1-2 animatorów.

Działania animacyjne prowadzone będą dla uczestników projektu i ich otoczenia.

Uprzejmie proszę o udzielenie odpowiedzi do dnia 20 marca 2020 roku.

Informację o cenie za jedną godzinę animacji  na wskazanych warunkach należy przesłać na adres mailowy: carpal@wp.pl wpisując w temacie „WYNAGRODZENIE ANIMATORÓW –  rozeznanie rynku, szacowanie wartości zamówienia” w terminie do dnia 20 marca 2020 roku.

 

Z poważaniem

Sławomir Jaskulski

Wiceprezes Stowarzyszenia „Dorośli-Dzieciom”