Kilka słów o zdrowiu

bgk

Tym razem podczas spotkania z cyklu „Baby Caffe” Trampolina rozwojowa realizowanego w ramach programu „Na dobry początek” Fundacji BGK gościliśmy przedstawicielki firmy „Pharma-Land”. W miłej i przyjaznej atmosferze mogliśmy porozmawiać o ważnych sprawach dotyczących zdrowia i nowinek na rynku farmaceutycznym.

Rodzice mieli możliwość trochę z innej strony zapytać o różne leki i ich stosowanie – szczególnie tych, które wydawane są bez recepty. Panie dostarczyły nam obszernych informacji na co warto zwrócić uwagę, a czego unikać, w jaki sposób stosować niektóre leki i w jakiej sytuacji warto po nie sięgnąć.

Spotkanie cieszyło się zainteresowaniem ze strony rodziców, którzy dzielili się swoim doświadczeniem, uwagami i spostrzeżeniami. Nasi najmniejsi goście również dobrze się bawili wśród kolorowych piłeczek, klocków, czy miękkiej i klejącej się piankoliny.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia fotorelacji ze spotkania!

Projekt dofinansowany przez Fundację BGK w programie „Na dobry początek!” – zadanie „trampolina rozwojowa” realizowane przez Stowarzyszenie „Dorośli-Dzieciom” w Sępólnie Kraj.