KUCHNIA – szacowanie wartości zamówienia

Szanowni Państwo w związku z realizacją projektu pn. „Bezpieczny dom – pewna przyszłość” Stowarzyszenie „Dorośli-Dzieciom” prowadząc postępowanie związane z szacowaniem wartości zamówienia kuchni w zabudowie wraz ze sprzętem zwraca się z uprzejmą prośbą o podanie ceny brutto za wykonanie opisanych poniżej prac.

Wymiary kuchni – 4 metry na 2,2 metra.
Meble kuchenne wykonane z płyty o podwyższonej odporności na czynniki zewnętrzne, krawędzie zabezpieczone przed uszkodzeniami. W meblach zastosowane systemy przysuwania tzw. cichy domyk w dożywotniej gwarancji. Fronty meblowe wykonane z płyty MDF pokrytej lakierem w połysku. Meble górne o niestandardowej wysokości około 100 cm o powierzchni około 6 m2. Meble górne zamontowane na szynie montażowej umożliwiającej regulację. Dolne meble o podobnej powierzchni zabudowy. Nóżki od mebli dolnych z regulacją. Jedna szafka z systemem cargo. W jednej z szuflad dopasowany wkład na sztućce. Pozostałe szuflady wysuwane na naczynia. Blat kuchenny o grubości 38 mm odporny na wilgoć oraz zarysowania. W meblach zamontowane uchwyty aluminiowe.

Specyfikacja sprzętu:

1. Lodówka
Lodówka z funkcją No Frost w kolorze srebrnym – pojemność chłodziarki 261 l, zamrażarki 91 l. Czas utrzymania temperatury 18 h. Lodówka sterowana elektronicznie. Dodatkową funkcją jest oświetlenie LED z wyświetlaczem elektronicznym. Lodówka wyposaża w trzy szklane półki. Funkcja szybkiego zamrażania. Klasa energetyczna A++.

2. Piekarnik
Piekarnik elektryczny 13-funkcyjny o pojemności 71 l. Wyposażony w funkcję grill i obiegiem powietrza, kolorowym wyświetlaczem. Klasa energetyczna A+. W zakresie programowania podpowiadanie temperatury.

3. Zmywarka
Zmywarka do zabudowy z technologią Aqua Sensor, EcoSilence Drive, TimeLight. Efektywność energetyczna: suszenia – A, zmywania – A, klasa energetyczna A+++. Posiada sterowanie elektroniczne. Funkcje dodatkowe: Asystent Dozowania, Innowacyjny 3-częściowy system filtrów, Sygnał akustyczny końca pracy, Wskaźnik czasu pozostałego do końca programu.

4. Kuchnia mikrofalowa
Kuchenka mikrofalowa do zabudowy o pojemności 21 l. Moc mikrofali to 900W. Mikrofala ze sterowaniem sensorowym, funkcją rozmrażania, a także z funkcją automatycznego ważenia. Mikrofala posiada elektroniczny wyświetlacz.

5. Płyta gazowa bez płomieni
Płyta posiada 4 palniki. Płyta posiada dotykowy panel do sterowania oraz timer.

Poglądowy rysunek kuchni znajduje się w załączniku. Dla oszacowania wartości zamówienia można przeprowadzić oględziny w mieszkaniu po uprzednim telefonicznym umówieniu się pod nr telefonu 663 134 710.

Uprzejmie proszę o udzielenie odpowiedzi do dnia 2 marca 2021 roku.

Informację o cenie brutto wykonania zadania (kuchnia wraz ze sprzętem i montażem w Sępólnie Krajeńskim przy ul. Krótkiej) zgodnie z załączonym opisem należy przesłać na adres mailowy: carpal@wp.pl wpisując w temacie „KUCHNIA – szacowanie wartości zamówienia” w terminie do 2 marca 2021 roku.

UWAGA: planowane zakończenie prac to 6 kwietnia 2021 roku

Z poważaniem
Sławomir Jaskulski
Wiceprezes Stowarzyszenia „Dorośli-Dzieciom”

KUCHNIA – RYSUNEK