Muzyczny wieczór

W sobotni wieczór 12 marca w Restauracji Słoneczna odbył się Charytatywny Wieczór Muzyczny, którego celem było zainicjowanie zbiórki na potrzeby związane z remontem nowego budynku dla WTZ. Była to pierwsza z zaplanowanych inicjatyw na ten rok. Bardzo dziękujemy zebranej publiczności za obecność i wsparcie.

Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu “Dorośli – Dzieciom” pragnie złożyć serdeczne podziękowania Andreiowi Batog, za wspaniały gest i piękny koncert, dzięki któremu dostarczył wielu wzruszeń zebranej publiczności. Tego wieczoru w pięknym wykonaniu zabrzmiały m.in. znane przeboje Erica Claptona, Franka Sinatry, The Beatles czy Johna Legend. Wspomnienie tego wieczoru na długo zostanie w naszych sercach.

Dziękujemy Panu Andrzejowi Piekut i całej obsłudze Restauracji Słoneczna za możliwość zorganizowania tego wieczoru w kameralnej atmosferze.
Nasze podziękowania kierujemy również do Pana Jacka Wojtani za obsługę dźwiękową oraz do Dyrektor Centrum Kultury i Sztuki – Pani Julity Maciaszek za udostępnienie sprzętu.
Dziękujemy Radzie Rodziców WTZ za przygotowanie pysznego ciasta dla uczestników Muzycznego Wieczoru.