OPIEKUNKI DZIECIĘCE – szacowanie wartości zamówienia

Szanowni Państwo w związku z planowanym rozpoczęciem realizacji projektu pn. „Centrum Aktywności Rodziny drogą do integracji”  Stowarzyszenie „Dorośli-Dzieciom” prowadząc postępowanie związane z szacowaniem wartości zamówienia/rozeznaniem rynku  w zakresie opieki nad dziećmi uczestników projektu zwraca się z prośbą o podanie ceny brutto za jedną godzinę opieki świadczonej w pomieszczeniach przystosowanych do opieki nad dziećmi na terenie Sępólna Krajeńskiego.

logoEFS

Proszę nie przesyłać ofert ale w odpowiedzi przesłać na maila cenę brutto za jedną godzinę opieki. W ramach projektu planuje się 1100 godzin opieki nad dziećmi podzielonych na około 6 opiekunek.

Uprzejmie proszę o udzielenie odpowiedzi do dnia 20 marca 2020 r. osoby, które ukończyły kurs opiekunek dla dzieci w żłobkach i klubach dziecięcych oraz posiadają co najmniej roczne doświadczenie w pracy z dziećmi do lat trzech.

Informację o cenie za jedną godzinę opieki nad dziećmi  na wskazanych warunkach należy przesłać na adres mailowy: carpal@wp.pl wpisując w temacie „OPIEKUNKI DZIECIĘCE – szacowanie wartości zamówienia” w terminie do dnia 20 marca 2020 roku.

 

Z poważaniem

Sławomir Jaskulski

Wiceprezes Stowarzyszenia „Dorośli-Dzieciom”