Piknik rodzinny

logoW ramach projektu „Centrum Aktywności Rodziny drogą do integracji” odbył się piknik rodzinny. W organizacji tego wydarzenia aktywnie wzięli udział uczestnicy projektu, którzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

W kolorowych pawilonach można było skosztować przygotowanych przez nich potraw: bułeczek, sałatek, ciast. Wszystko było bardzo pyszne i smakowało gościom, którzy licznie pojawili się na pikniku.
Bardzo pomocne było także nagłośnienie, bo za jego pomocą zachęcaliśmy gości do zabawy, mówiliśmy o przygotowanych atrakcjach i promowaliśmy nasze spotkanie, dzięki czemu wiele osób na nie przybyło. W trakcie pikniku na gości czekało wiele niespodzianek, szczególnie dla najmłodszych – wata cukrowa, popcorn, skręcane balony, bańki mydlane. Chętne dzieci miały malowane twarze, robiły bransoletki z koralików, malowały obrazy, zjeżdżały na dmuchanym zamku itp. W organizację pikniku także aktywnie włączyli się mieszkańcy i różne instytucje, dzięki czemu uczestnicy projektu mieli okazję zintegrować się z najbliższym środowiskiem.