„Podróż przez gminę Sępólno Krajeńskie” – witamy w naszym regionie

W Punkcie Informacji Turystycznej przy Stowarzyszeniu „Dorośli-Dzieciom” w Sępólnie Krajeńskim 10.02.2017 odbyły się zajęcia edukacyjno-plastyczne dla dzieci szkół podstawowych pt. „Podróż przez gminę Sępólno Krajeńskie” – witamy w naszym regionie.

W trakcie spotkania wprowadzającego w tematykę cyklu „Podróż przez gminę Sępólno Krajeńskie” skupiliśmy się na pojęciu region oraz pracowaliśmy na podstawie mapy –  określaliśmy na niej m.in. położenie naszej gminy. W części plastycznej zajęć odwzorowaliśmy herb Gminy Sępólno Krajeńskie, którego symbolika wcześniej została wyjaśniona uczestnikom spotkania.

Serdecznie zapraszamy na kolejną „Podróż przez gminę Sępólno Krajeńskie” – tym razem szlakiem zabytków. Zajęcia odbędą się 2 marca 2017 r. o godz. 16.30. Aby dziecko mogło wziąć udział w zajęciach opiekun zobowiązany jest podpisać zgodę na jego uczestnictwo (do pobrania ze strony www.gcisepolno.pl), którą należy dostarczyć do Punktu Informacji Turystycznej najpóźniej przed rozpoczęciem planowanego spotkania (w wersji tradycyjnej formularz dostępny także w PIT).

Liczba miejsc jest ograniczona – o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń, które można składać telefonicznie: 52 388 25 97 (od pon. do pt. w godz. 8.00-18.00) lub elektronicznie: gci.sala5@gmail.com do 28 lutego 2017 r.  Zajęcia są bezpłatne. Odbędą się w budynku Centrum Aktywności Społecznej w Sępólnie Krajeńskim przy ul. Jeziornej 6. Zadanie jest współfinansowane przez Gminę Sępólno Krajeńskie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!