Rusza nowy nabór uczestników do projektu! Szkoła rodzenia „Mamo, tato tu jestem” VII edycja

W związku z realizacją VII edycji projektu Szkoła Rodzenia „Mamo tato tu jestem” Stowarzyszenie „Dorośli-Dzieciom” w Sępólnie Kraj. ogłasza nabór uczestników do projektu.

Projekt Szkoła Rodzenia „Mamo, tato tu jestem” VII skierowany jest do mieszkańców Gminy Sępólno Krajeńskie w tym: rodziców planujących i oczekujących na narodziny dziecka, rodziców nieletnich jak i rodziców znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

Zadanie realizowane będzie w siedzibie partnera projektu Centrum Małego Dziecka i Rodziny w Sępólnie Kraj. przy ul. Młyńskiej 33 jeden raz w tygodniu (środa) o godz. 17:30. Pierwsze spotkanie odbędzie się 8 stycznia 2020 r. o godz. 17:30.

Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie „Dorośli-Dzieciom” w Sępólnie Kraj. finansowane przez Gminę Sępólno Kraj. realizowane w ramach projektu Szkoła Rodzenia „Mamo, tato tu jestem VII” są bezpłatne. Zapisów dokonywać można w siedzibie Centrum Małego Dziecka i Rodziny w Sępólnie Kraj. przy ul. Młyńskiej 33 od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 16:00 lub telefonicznie pod numerem telefonu 728-212-875 lub 52/519-05-33.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy 🙂