„Sępólno Krajeńskie pod lupą poszukiwaczy ciekawostek” – coraz bliżej gry miejskiej

logo

Za nami kolejne spotkanie! W Punkcie Informacji Turystycznej przy Stowarzyszeniu „Dorośli – Dzieciom” w Sępólnie Krajeńskim po raz kolejny projekt „Sępólno Krajeńskie pod lupą poszukiwaczy ciekawostek” zgromadził młodzież. W ramach zadania współfinansowanego przez Województwo Kujawsko-Pomorskie zostanie przeprowadzona na terenie naszego miasta gra miejska.

Podczas minionych zajęć wprowadziliśmy ostatnie zmiany do wskazówek i zadań, które będą czekały na uczestników na wyznaczonym szlaku. Następnie zabraliśmy się do tworzenia materiałów niezbędnych do przeprowadzenia gry – drogowskazów, herbu miasta oraz wielu innych, o których nie możemy wspomnieć, by nie zdradzić szczegółów! Oprócz znalezienia 9 ukrytych elementów herbu Sępólna Krajeńskiego gracze będą musieli zaznaczyć na mapie miasta pokonaną trasę i… Tego dowiemy się już wkrótce!

Tymczasem kolejne spotkanie już we wtorek 02.08.2016 r. o godz. 13.00 w Punkcie Informacji Turystycznej (ul. Jeziorna 6, 89-400 Sępólno Krajeńskie). Jeśli jesteś uczniem szkoły gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej i chciałbyś dołączyć do naszej grupy, zapraszamy!