„Sępólno Krajeńskie pod lupą poszukiwaczy ciekawostek” – zapraszamy do udziału w projekcie

Stowarzyszenie „Dorośli – Dzieciom” w Sępólnie Krajeńskim zachęca młodzież gimnazjalną i ponadgimnazjalną do wzięcia udziału w projekcie „Sępólno Krajeńskie pod lupą poszukiwaczy ciekawostek”. Grupa projektowa będzie spotykała się w okresie wakacyjnym w Punkcie Informacji Turystycznej (budynek Centrum Aktywności Społecznej w Sępólnie Krajeńskim, ul. Jeziorna 6) na zajęciach, podczas których zaplanują i przygotują trasę gry miejskiej dla swoich młodszych kolegów. Sępólno Krajeńskie stanie się planszą do gry, dzięki czemu zarówno młodzież, która włączy się w opracowanie szlaku gry, jak i młodzież, która wytyczoną trasę pokona, zyska wiele cennych informacji dotyczących naszego miasta i pozna je z perspektywy ciekawostek.

Młodzież zainteresowaną udziałem w projekcie prosimy o wypełnienie formularza (Załącznik) oraz dostarczenie go osobiście lub przesłanie na adres: gci.sala5@gmail.com do 10 czerwca 2016 r.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie „Dorośli – Dzieciom” w Sępólnie Krajeńskim jest współfinansowane ze środków Województwa Kujawsko-Pomorskiego.