SPOTKANIE MAŁYCH ABSOLWENTÓW

W czerwcu i lipcu br. w  Centrum Małego Dziecka i Rodziny w Sępólnie Krajeńskim odbyły się spotkania małych absolwentów, którzy w 2015 roku przeszli ze Żłobka i Klubu Dziecięcego do przedszkola.

Nasi mali absolwenci podczas swoich wizyt mieli okazję do ponownego spotkania się ze swoimi rówieśnikami oraz ciociami. Chętnie powrócili do miejsca, które zarówno kiedyś, jak i dziś jest im bliskie. Pełni ekscytacji opowiadali o swoich przedszkolach, nowych koleżankach i kolegach. Nowe miejsca budzą wiele emocji – dzieci z entuzjazmem o nich opowiadały. Przygotowaliśmy dla nich wiele atrakcji, które umilały im niegdyś pobyt w Żłobku i Klubie Dziecięcym: m.in. bawiły się w Eko-gaju – z wielką precyzją i zaangażowaniem tworzyły różnorodne prace ręczne, a także spędziły czas w sali do zabaw wodnych, w której doświadczały, przelewały, chlapały i pluskały się wodą.

Odwiedziny absolwentów były także świetną okazją do zwiedzania nowej części Żłobka. Cieszymy się, że podczas tego spotkania rodzicie chętnie dzielili się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z sytuacją przejścia ich dzieci do przedszkola.

Spotkania upłynęły w miłej atmosferze i przywołały wiele radosnych wspomnień!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkań!