Szacowanie wartości zamówienia – prace remontowe

Szanowni Państwo!

Stowarzyszenie Dorośli-Dzieciom w związku z realizacją projektu Innowacyjna edukacja dla szkół w Mieście i Gminie Nakło nad Notecią  nr RPKP.10.01.02-IŻ.00-04-061/16 zwraca się z prośbą o wycenę następujących prac remontowych:

1. Malowanie oraz usunięcie ubytków w ścianach w pracowni przyrodniczej w Zespole Szkół w Paterku. Wymiary pomieszczenia: 10mx7m, wysokość 3,2m – kolor zielony groszek pastelowy.

2. Malowanie oraz usunięcie ubytków w ścianach w pracowni przyrodniczej w Szkole Podstawowej w Ślesinie. Wymiary pomieszczenia: 6mx6,1m, wysokość 3,32m – kolor beżowy.

W wycenie proszę ująć robociznę, zakup niezbędnych materiałów i narzędzi oraz dojazd do miejsc objętych remontem. Wycenę proszę przekazać na załączonym formularzu.

Informację o cenie wyżej wymienionych usług proszę przesłać na adres mailowy: ulas555@wp.pl wpisując w temacie „Szacowanie wartości zamówienia –prace remontowe” w terminie do dnia 15 sierpnia 2017 roku lub złożyć w siedzibie zamawiającego przy ul. Szkolnej 8/7, 89-400 Sępólno Krajeńskie.

Z poważaniem

Sławomir Jaskulski

Wiceprezes Stowarzyszenia „Dorośli-Dzieciom”