SZTALUGI – szacowanie wartości zamówienia

Szanowni Państwo w związku z realizacją projektu pn. „Innowacyjna edukacja dla szkół w Mieście i Gminie Nakło nad Notecią”,  dofinansowanego ze środków EFS, w ramach działania RPKP 10.01.00 Kształcenie ogólne i zawodowe w ramach ZIT RPO Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, Stowarzyszenie „Dorośli-Dzieciom” prowadząc postępowanie związane z szacowaniem wartości zamówienia w zakresie zakupu sztalug wraz z rysownicami zwraca się z uprzejmą prośbą o podanie wartości zamówienia na zakup 100 sztalug wraz z rysownicami według specyfikacji: Profesjonalna sztaluga trójnożna z ruchomym mieczem. Sztaluga wykonane z litego drewna BUKOWEGO ZABEZPIECZONE OLEJEM. Wymiary płótna: Max wysokość – 125 cm. Wymiary sztalugi:

Szerokość u podstawy – nie mniej niż 50cm

Wysokość sztalugi przy opuszczonym mieczu – nie mniej niż 170 cm

Wysokość max sztalugi po podniesieniu – nie mniej niż 225 cm

Rysownica duża 100 x 70 cm stanowi podkład pod brystol itp.

Proszę nie przesyłać ofert ale w odpowiedzi przesłać na maila cenę brutto za zakup wyżej opisanych 100 sztuk sztalug i rysownicami . Ewentualną realizację zamówienia planuje się nie później niż na 25 maja 2018 roku.

Uprzejmie proszę o udzielenie odpowiedzi do dnia 7 maja 2018r.

Informację o cenie na wskazanych warunkach należy przesłać na adres mailowy: ulas555@wp.pl wpisując w temacie „SZTALUGI – szacowanie wartości zamówienia” w terminie do dnia 7 maja 2018 roku.

Z poważaniem

Sławomir Jaskulski

Wiceprezes Stowarzyszenia „Dorośli-Dzieciom”