TRENINGI UMIEJĘTNOŚCI ŻYCIOWYCH – szacowanie wartości zamówienia

Szanowni Państwo w związku z realizacją projektu pn. „Bezpieczny dom – pewna przyszłość” Stowarzyszenie „Dorośli-Dzieciom” prowadzi postępowanie związane z szacowaniem wartości zamówienia na prowadzenie następujących treningów:

  • Trening kulinarny – w ramach projektu przewiduje się prowadzenie 24 godzin treningów kulinarnych dla każdej z 8 grup (grupy około 6 osobowe)
  • Trening gospodarczy – w ramach projektu przewiduje się prowadzenie 16 godzin treningów gospodarczych dla każdej z 8 grup (grupy około 6 osobowe)
  • Trening higieniczny z elementami wizażu – w ramach projektu przewiduje się prowadzenie 24 godzin treningów gospodarczych dla każdej z 8 grup (grupy około 6 osobowe)

Proszę o udzielenie informacji o cenie brutto za prowadzenie godziny ww. treningów. Proszę nie przesyłać ofert ale w odpowiedzi przesłać na wskazany poniżej adres mailowy cenę brutto za jedną godzinę treningu. Można wskazać wszystkie lub tylko wybrane treningi do szacowania wartości zamówienia.

Treningi realizowane będą w okresie od 1 marca 2021 roku do 31 stycznia 2022 roku w terminach ustalanych w okresach miesięcznych.

Zajęcia odbywać się będą na terenie Sępólna Krajeńskiego w pomieszczeniach wskazanych przez Stowarzyszenie.

Uprzejmie proszę o udzielenie odpowiedzi do dnia 12 marca 2021 roku.

Informację o cenie jednej godziny zajęć na wskazanych warunkach należy przesłać na adres mailowy: carpal@wp.pl wpisując w temacie „TRENINGI UMIEJĘTNOŚCI ŻYCIOWYCH – szacowanie wartości zamówienia” w terminie do 12 marca 2021 roku.

UWAGA: godzina = 60 minut

Z poważaniem
Sławomir Jaskulski
Wiceprezes Stowarzyszenia „Dorośli-Dzieciom”