Uroczyste powitanie dzieci narodzonych w 1. połowie roku 2018

logo - centrumW 1. połowie bieżącego roku przyszło na świat aż 81 małych obywateli, co stanowi szczególny powód do radości. W Centrum Małego Dziecka i Rodziny 27 września 2018 r. Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Waldemar Stupałkowski uroczyście powitał dzieci urodzone od 1 stycznia do 31 czerwca 2018 roku z terenu Gminy Sępólno Krajeńskie

w ramach projektu Szkoła Rodzenia „Mamo, tato tu jestem V”.

W listach gratulacyjnych wręczanym rodzicom nie brakowało ważnych słów na temat roli rodziny, wychowania i znaczenia trudu wkładanego w objaśnianie świata najmłodszym. Burmistrz podkreślił, że „Dobro rodziny stanowi priorytet dla teraźniejszości, a także przyszłości Gminy”, jest najwyższą i najważniejszą wartością. Dlatego Centrum Małego Dziecka i Rodziny dokłada wszelkich starań, aby tworzyć rozwojową przestrzeń dla najmłodszych mieszkańców i ich rodzin. Oprócz listów gratulacyjnych Burmistrz wręczył zebranym rodzicom także ręcznik z wizerunkiem „Wawrzynka” i wszyscy zostali uwiecznieni na wspólnym pamiątkowym zdjęciu.

Podczas konsumpcji tortu rodzice mieli okazję do wspólnej wymiany doświadczeń związanych z rozwojem i wychowaniem swoich dzieci oraz możliwość, aby zwiedzić Żłobek i Klub Dziecięcy. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Zadanie realizowane w ramach projektu Szkoła Rodzenia „Mamo, tato tu jestem V”, realizowanego przez Stowarzyszenie „Dorośli-Dzieciom” w Sępólnie Kraj., finansowane są ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie.