Dzisiaj spędziliśmy wspaniały czas podczas Dni Otwartych Centrum Usług Społecznych w Sępólnie Krajeńskim.
Nie brakowało atrakcji, konkursów, uśmiechu i świetnej zabawy! Na wszystkich czekało także pyszne jedzenie i miła atmosfera.
Dziękujemy za zaproszenie i wspólnie spędzony czas.

















