Powitanie dzieci urodzonych w I połowie 2024 roku w Gminie Sępólno Krajeńskie

W Centrum Małego Dziecka i Rodziny 4 listopada 2024r. odbyło się uroczyste powitanie nowo narodzonych dzieci z Gminy Sępólno Krajeńskie. Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Pan Waldemar Stupałkowski przywitał dzieci urodzone w I półroczu 2024 r. W tym okresie w naszej Gminie łacznie urodziło się 51 dzieci. Podczas uroczystości rodzicom zostały wręczone listy gratulacyjne z okazji narodzenia dziecka oraz pamiątkowe ręczniki z wyhaftowanym wizerunkiem Wawrzynka.
Zaproszonym gościom czas umilała maskotka Wawrzynka z którą każdy mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie.
W miłej atmosferze goście zostali poczęstowani pysznym tortem oraz zaproszeni do zwiedzania Centrum Małego Dziecka i Rodziny.
Zadanie realizowane w ramach XI edycji projektu Szkoła Rodzenia „Mamo, tato tu jestem” Stowarzyszenia „Dorośli- Dzieciom” w Sępólnie Krajeńskim współfinansowane ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie.