Podczas dzisiejszych zajęć uczestnicy poszerzali swoją wiedzę o otaczającej przyrodzie, poznając różne gatunki kwiatów i drzew.
Nauce towarzyszyła muzyka, która sprzyjała koncentracji, relaksowi oraz aktywnemu uczestnictwu w zajęciach. Połączenie edukacji przyrodniczej z elementami muzycznymi pozwoliło w przyjemny sposób rozwijać spostrzegawczość, pamięć i zainteresowanie światem natury.
Program „Zajęcia Klubowe w WTZ” jest finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.




