Zajęcia z rehabilitantką

W dniu dzisiejszym, jak co poniedziałek, udaliśmy się do sali gimnastycznej na Krajnę Arenę na zajęcia z rehabilitantką. Po części pierwszej ćwiczeń ogólnorozwojowch, wzięliśmy udział w grach zespołowych.
W dobrych nastrojach wróciliśmy do Warsztatu.