Baby Caffe – Świelne inspiracje

Dzieci rozwijają się od urodzenia, a nawet od poczęcia. Rozwój zmysłów w okresie dziecięcym jest bardzo praktyczny – dzieci poznają świat poprzez dotyk, smak, słuch, dotyk. jest widoczny, aby móc patrzeć na twarze rozmówców, gdy są one widoczne. Dzieci oglądając świat zbierają o nim informacje. Warto, więc wykonać czynności spostrzegania, które rozpoczynają się już u małych dzieci.
W związku z ostatnim wnioskiem Baby Caffe skupiliśmy się na stymulacji świadomości. Wykorzystując takie funkcje, jak podświetlana tablica, światłowody wodziliśmy, zauważając zagrożenie, które obejmuje kolory. możliwość wystąpienia zmian przy użyciu przezroczystych substancji, z których korzystaliśmy z plastikowych budowle. Wiele następstwo nam następuje, pływając kroplami w podświetlonych, wodnych klepsydrach. Świetlne zabawy wpłynęły na nas wyciszająco i kojąco.
Zapraszamy do oglądania fotorelacji oraz na kolejne spotkanie 8. 11. 2023 godzina 17.00.

Zadanie zrealizowane przez „Stowarzyszenie Dorośli Dzieciom” w Sępólnie Krajeńskim w ramach projektu „Szkoła Rodzenia Mamo, Tato tu jestem X”. Zadanie współfinansowane ze środków gmin Sępólno Krajeńskie.