Wielka radość w Szkole Rodzenia – po raz kolejny powitaliśmy nowo narodzone dzieci!

Spotkanie, które odbyło się 29 lipca 2016r. było bardzo radosne – podczas niego z wielkim entuzjazmem powitaliśmy nowo narodzone dzieci, których rodzice uczęszczali na zajęcia w Szkole Rodzenia.

To szczególne spotkanie stanowiło sposobność do wręczenie rodzicom pamiątkowych certyfikatów ukończenia ćwiczeń z zakresu opieki i pielęgnacji noworodka oraz psychofizycznego przygotowania do porodu. Wspólnie świętowaliśmy szczęśliwe przyjście na świat maluszków, którym wręczyliśmy drobne upominki oraz pamiątkowe dyplomy za dzielne przyjście na świat. Artur Cieślik, Konrad Chodera, Alicja Frelke, Zofia Sząszor, Nela Rynk, Julian Szponarski, Wiktoria Nowak, Szymon Zimorski oraz Antonina Musiał-Krysiak to dzieci, które z wielką radością powitaliśmy!

Spotkanie pełne było emocjonujących rozmów na temat porodu oraz pierwszych dni opieki nad noworodkiem. Rodzice chętnie dzielili się swoimi doświadczeniami i opowiadali o uczuciach, które towarzyszyły im w pierwszych, niezapomnianych chwilach spędzonych wspólnie z maleństwem.

Zadanie Szkoła Rodzenia III-„Mamo, tato tu jestem” realizowane przez Stowarzyszenie „Dorośli – Dzieciom” w Sępólnie Krajeńskim jest finansowane ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie.