„Witaj przyrodo, witaj przygodo – kadrujemy Krajnę” – wystawa fotograficzna

Bez tytułuSerdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zwiedzenia wystawy fotograficznej wieńczącej projekt realizowany w okresie wakacyjnym przez Stowarzyszenie „Dorośli – Dzieciom” w Sępólnie Krajeńskim w ramach projektu „Witaj przyrodo, witaj przygodo – kadrujemy Krajnę!”, który był współfinansowany ze środków Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Warsztatowy charakter projektowych spotkań dla dzieci i młodzieży koncentrował się wokół najważniejszych informacji na temat zamieszkiwanego przez nas regionu – Krajny, jego fauny i flory oraz ekologii – zwiększeniu wiedzy na temat dbania o środowisko naturalne.

Podczas ostatnich zajęć, w trakcie przemierzania drogi edukacyjnych ekoprzystanków, obserwowaliśmy i fotografowaliśmy przyrodę napotkaną na szlaku sępoleńskiej promenady. Fotograficzną dokumentację naszej wędrówki zaprezentowaliśmy na holu budynku Centrum Aktywności Społecznej w Sępólnie Krajeńskim (ul. Jeziorna 6), gdzie od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia Punktu Informacji Turystycznej (8.00-18.00) oraz w soboty w godz. 11.00-15.00 można ją obejrzeć.

Serdecznie zapraszamy!