WYŻYWIENIE – szacowanie wartości zamówienia

Szanowni Państwo w związku z realizacją projektu pn. „Centrum Aktywności Rodziny drogą do integracji – PAL”  Stowarzyszenie „Dorośli-Dzieciom” prowadząc postępowanie związane z szacowaniem wartości zamówienia na  wyżywienie uczestników w trakcie szkoleń, warsztatów i spotkań oraz  wyżywienia dzieci będących pod opieką w trakcie zajęć uczestników zwraca się z prośbą o podanie ceny brutto za jeden niżej opisany posiłek. Proszę nie przesyłać ofert ale w odpowiedzi przesłać na maila cenę brutto za jeden posiłek dotyczący wyżywienia uczestników i jeden posiłek dotyczący wyżywienia dzieci.

  1. Wyżywienie uczestników w trakcie szkoleń, warsztatów i spotkań. Szacuje się, że każdy z uczestników przez około 18 dni uczestniczyć będzie w różnego rodzaju warsztatach i szkoleniach w trakcie całego projektu. Daje to łącznie 18 dni x 54 uczestników = 972 dni szkoleniowe. W ramach wyżywienia skalkulować należy obiad jednodaniowy (obiad składający się z co najmniej sztuki mięsa/ryby, ziemniaków lub frytek, surówki – raz na pięć dni szkoleniowych dopuszcza się pierogi, naleśniki, itp.) oraz serwis kawowy (kawa, herbata, zimne napoje, owoce – min. 2 różne rodzaje, ciasto, kruche ciastka, cukierki).
  2. Wyżywienie dzieci będących pod opieką w trakcie szkoleń zawodowych i warsztatów – śniadania, obiad, podwieczorek – zgodnie z normami żywienia dzieci. Szacuje się w projekcie około 720 posiłków.

Do kosztów posiłków należy doliczyć ich transport na terenie Sępólna Krajeńskiego wraz z naczyniami i ich ewentualnym odbiorem.

Wzór udzielenia odpowiedzi:

  1. Za wyżywienie uczestnika projektu proponuję ………. zł brutto za posiłek (obiad+serwis kawowy) dla jednej osoby dziennie
  2. Za wyżywienie jednego dziecka dziennie proponuję ……… zł brutto dziennie.

Uprzejmie proszę o udzielenie odpowiedzi do dnia 8 lutego 2019 r.

Informację o cenie na wskazanych warunkach należy przesłać na adres mailowy: carpal@wp.pl wpisując w temacie „WYŻYWIENIE – szacowanie wartości zamówienia” w terminie do dnia 8 lutego 2019 roku.

Z poważaniem

Sławomir Jaskulski

Wiceprezes Stowarzyszenia „Dorośli-Dzieciom”