COACHING I TUTORING – szacowanie wartości zamówienia

Szanowni Państwo w związku z realizacją projektu pn. „Przyjazna przystań” Stowarzyszenie „Dorośli-Dzieciom” prowadząc postępowanie związane z szacowaniem wartości zamówienia w zakresie prowadzenia grupowych zajęć z tutoringu (4 grupy po 32 godziny) oraz indywidualnego wsparcia coacha dla uczestników projektu zwraca się z prośbą o podanie ceny brutto za jedną godzinę zajęć w budynku zamawiającego.

Proszę nie przesyłać ofert ale w odpowiedzi przesłać na wskazany poniżej adres mailowy cenę za jedną godzinę zajęć. W ramach projektu planuje się 128 godzin tutoringu oraz około 200 godzin coachingu realizowanych w okresie od 1 marca 2021 roku do 31 stycznia 2022 roku w terminach ustalanych w okresach miesięcznych. Do realizacji wyżej opisanego wsparcia planuje się zatrudnić jednego lub dwóch prowadzących.
Zajęcia odbywać się będą na terenie Sępólna Krajeńskiego.

Uprzejmie proszę o udzielenie odpowiedzi do dnia 24 lutego 2021 roku.

Informację o cenie jednej godziny zajęć na wskazanych warunkach należy przesłać na adres mailowy: carpal@wp.pl wpisując w temacie „COACHING I TUTORING – szacowanie wartości zamówienia” w terminie do 24 lutego 2021 roku.
UWAGA: godzina = 60 minut

Z poważaniem
Sławomir Jaskulski
Wiceprezes Stowarzyszenia „Dorośli-Dzieciom”