„Piknik Rodzinny” w Centrum Małego Dziecka i Rodziny

3 czerwca 2017 r. po raz kolejny w Centrum Małego Dziecka i Rodziny w Sępólnie Krajeńskim odbył się „Piknik Rodzinny”. Tego dnia Eko-Gaj, podobnie jak w zeszłym roku, został podzielony na strefy: fotograficzną, ruchową, malowania twarzy, modelowania balonów, relaksu, piasku i wody. Wszystkie cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci i rodziców, a szczególnie dwie nowo powstałe strefy: kwiatów oraz zwierząt (alpak i królików).
Dzieci z radością głaskały oraz karmiły zwierzęta, ogłoszono także konkurs na najładniejsze imiona dla królików. Podczas konkursu zgłoszono ponad 97 propozycji na imiona dla naszych milusińskich.

Czas umilała piknikującym rodzinom wesoła muzyka, a po wyczerpującej zabawie i wielu atrakcjach można było zregenerować siły, próbując dań z grilla, ciast i innych smakołyków przygotowanych przez naszą żłobkową kuchnię.

Piknik Rodzinny stał się doskonałą okazją do corocznego świętowania Dnia Dziecka, Dnia Rodziny, Dnia Mamy i Taty, a przede wszystkim do wspólnego, twórczego i ciekawego spędzania czasu wolnego w gronie najbliższych.

Dziękujemy wszystkim za przybycie oraz wspólną zabawę. Do zobaczenia za rok!