Rozeznanie rynku – kurs operatora koparki

Szanowni Państwo w związku z realizacją projektu pn. „Centrum Aktywności Rodziny drogą do integracji – Program Aktywności Lokalnej”  Stowarzyszenie „Dorośli-Dzieciom” prowadząc postępowanie związane z rozeznaniem rynku/szacowaniem wartości zamówienia w zakresie kursów zawodowych dla uczestników projektu zwraca się z prośbą o podanie ceny brutto za jeden kurs operatora ładowarki. Proszę nie przesyłać ofert ale w odpowiedzi przesłać na maila cenę brutto za jeden kurs. Uprzejmie proszę o udzielenie odpowiedzi do dnia 9 lipca 2018r.

Szczegóły dotyczące kursu:

Kurs Operatora ładowarki kl. III ilość nie mniejszej niż 134 godziny (w tym 82 godz. praktyki), wraz z egzaminem IMBiGS lub równorzędnym

Termin realizacji kursu – przedział czasowy: rozpoczęcie – nie wcześniej niż od 10 lipca 2018, zakończenie (egzamin) nie później niż do 30 września  2018 roku .

Miejsce realizacji kursu nie dalej niż 70 km od siedziby zamawiającego.

Informację o cenie za jeden kurs na wskazanych warunkach należy przesłać na adres mailowy: carpal@wp.pl wpisując w temacie „KURS OPERATORA ŁADOWARKI – szacowanie wartości zamówienia” w terminie do dnia 9 lipca 2018 roku.

Z poważaniem

Sławomir Jaskulski

Wiceprezes Stowarzyszenia „Dorośli-Dzieciom”