„Sępólno Krajeńskie pod lupą poszukiwaczy ciekawostek” – dołącz do gry miejskiej!

 

logoDo przeprowadzenia gry miejskiej „Sępólno Krajeńskie pod lupą poszukiwaczy ciekawostek” zostały nam tylko 2 tygodnie!

Na spotkaniu grupy projektowej, które odbyło się w tym tygodniu w Punkcie Informacji Turystycznej przy Stowarzyszeniu „Dorośli – Dzieciom” w Sępólnie Krajeńskim, wspólnie wybraliśmy się w teren. Przemierzając ulice naszego miasta, omawialiśmy szczegóły gry – to ważne zarówno dla wolontariuszy, jak i samych uczestników! Sprawdzaliśmy również nasze pomysły i dyskutowaliśmy nad ich praktycznością – to także bardzo istotne, ponieważ to co jest nieskomplikowane i oczywiste dla nas, dla kogoś innego wcale nie musi okazać się takie łatwe! Ta pracowita i intensywna wyprawa upłynęła nam w kreatywnej atmosferze 🙂

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w grze naszych młodszych kolegów i koleżanki (powyżej 7 roku życia). Odbędzie się ona 26.08.2016 r. – tego dnia zapisani uprzednio gracze o godz. 10.00 zgromadzą się w Punkcie Informacji Turystycznej (ul. Jeziorna 6, 89-400 Sępólno Kraj.), skąd wyruszą, aby podążając ulicami Sępólna Krajeńskiego, odkryć pełen zagadek i ciekawostek szlak gry miejskiej!

Karta zgłoszenia, którą do 23.08.2016 r. trzeba dostarczyć do Punktu Informacji Turystycznej oraz regulamin dostępne są na stronie: http://www.doroslidzieciom.pl/!

Zadanie jest współfinansowane ze środków Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

Nie czekaj, dołącz do nas!