Witamy Was wśród nas!

gmina, sd-d14 grudnia 2018 r. podczas kolejnego spotkania powitaliśmy nowo narodzone dzieci, których rodzice uczęszczali do Szkoły Rodzenia. Podczas tegorocznych zajęć mieli szansę wzbogacić swoją wiedzę z zakresu opieki i pielęgnacji noworodka oraz psychofizycznego przygotowania do porodu.

W trakcie spotkania maluszkom wręczono drobne upominki oraz pamiątkowe dyplomy za dzielne przyjście na świat, a ich rodzice otrzymali kwiatki i każdy mógł skosztować tortu na cześć nowo powitanych dzieci: Doroty Drobnik, Szymona Groskopa, Huberta Przytarskiego, Szymona Szymańskiego i Antoniny Zielińskiej.

Narodziny dziecka to zawsze wielkie wydarzenie dla rodziców. Spotkanie stanowiło sposobność do rozmowy na tematy związane z porodem,  wyzwaniami w trakcie pierwszych dni opieki nad noworodkiem i wrażeniami z pobytu w różnych szpitalach.

Życzymy maluszkom oraz ich rodzicom dużo zdrowia i samych pogodnych dni!

Zadanie Szkoła Rodzenia „Mamo, tato tu jestem V” realizowane przez Stowarzyszenie „Dorośli-Dzieciom” w Sępólnie Kraj. finansowane jest ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie.